Dell Pro Plus Earbuds EB525, In-Ear, ANC, certifierade för Microsoft Teams
Dell EB525-EMEA
Art.nr: 55409
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
1 992 kr
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Hörlurar | |
|---|---|
| Typ av ljudreducering | Aktiv |
| Brusreducerande | Ja |
| Typ av örondel | Intraaural |
| Hörlurarkänslighet | 106 dB |
| Anslutningar | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Anslutningsteknologi | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådlös räckvidd | 30 m |
| Frekvensgång (musikläge) | 20 - 20000 hz |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Mikrofon känslighet (utnivå) | -35 dB |
| Mikrofonfrekvens | 100 - 8000 hz |
| Mikrofontyp | Inbyggd |
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Headset |
| Rekommenderad användning | Samtal/musik |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP54 |
| Antal samtidigt anslutna enheter (max) | 2 |
| Knappar | Bluetooth-parning |
| Skyddsfunktioner | Dammsäker, Vattentät |
| Bärstil | I öra |
| Batteri | |
|---|---|
| Samtalstid (brusreducering på) | 5 tim |
| Samtalstid (med laddningsfodral) | 16,5 tim |
| Trådlös laddning | Ja |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid (med ANC) | 8 tim |
| Snabb laddning | Ja |
| Snabb laddningstid | 5 min |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid (med laddningsfodral/med ANC) | 33 tim |
| Laddningstid | 2 tim |
| Systemkrav | |
|---|---|
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 24,6 mm |
| Djup | 23,5 mm |
| Höjd | 32,2 mm |
| Laddare | 50,4 g |
| Mått laddningsfodral (BxDxH) | 30,86 x 58 x 63,87 mm |
| Vikt höger öronsnäcka | 6 g |
| Vikt vänster öronsnäcka | 6 g |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Kabel inkluderad | USB Type-C |
| Mottagare medföljer | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Dell |
| SKU | EB525-EMEA |
Dell 14 Premium DA14250, 14.5" 3.2K AMOLED touch, Intel Core Ultra 7 255H, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, GeForce RTX4050, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 1 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
30 6003DMark11 P
Art.nr: 57699 23 032 kr
0,75 kr/3DMark11 P
Dell Pro 13 Plus PB13250, 13.3" Full HD+ IPS matt, Intel Core Ultra 5 236V, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 1 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
9 5003DMark11 P
Art.nr: 58045 15 832 kr
1,67 kr/3DMark11 P
Dell Pro 14 Essential PV14250, 14" Full HD+ IPS matt, Intel Core 7 150U, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 6, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 1 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter
Nyhet!
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
6 5003DMark11 P
Art.nr: 58479 11 512 kr
1,77 kr/3DMark11 P
Dell Pro 14 Essential PV14255, 14" Full HD+ IPS matt, AMD Ryzen 5 220, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 6, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 1 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
6 9303DMark11 P
Art.nr: 56931 6 872 kr
0,99 kr/3DMark11 P
Dell Pro 14 PC14250, 14" Full HD+ IPS matt, Intel Core Ultra 5 235U, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 6E, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 1 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter - Platinum Silver
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
5 2503DMark11 P
Art.nr: 57999 13 112 kr
2,50 kr/3DMark11 P
Dell Pro 14 PC14250, 14" Full HD+ IPS matt, Intel Core Ultra 7 255U, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 6E, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 1 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter - Platinum Silver
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
6 6503DMark11 P
Art.nr: 57998 15 432 kr
2,32 kr/3DMark11 P
Dell Pro 14 Plus PB14250, 14" Full HD+ IPS matt, Intel Core 5 120U, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 6E, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
7 0553DMark11 P
Art.nr: 57351 15 112 kr
2,14 kr/3DMark11 P
Dell Pro 14 Plus PB14255, 14" Full HD+ VA matt, AMD Ryzen AI 5 340, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
11 6803DMark11 P
Art.nr: 57350 15 832 kr
1,36 kr/3DMark11 P
Dell Pro 16 Plus PB16250, 16" Full HD+ IPS matt, Intel Core Ultra 5 236V, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 1 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
9 5003DMark11 P
Art.nr: 58478 15 192 kr
1,60 kr/3DMark11 P
Dell Pro 16 Plus PB16250, 16" Full HD+ IPS matt, Intel Core Ultra 7 268V, 32 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 1 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter
Nyhet!
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
9 9003DMark11 P
Art.nr: 58480 25 112 kr
2,54 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 14 MC14255, 14" Full HD+ VA matt, AMD Ryzen AI 7 Pro 350, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, Radeon 860M, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
11 6803DMark11 P
Art.nr: 56672 13 192 kr
1,13 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 14 MC14255, 14" Full HD+ VA matt, AMD Ryzen AI 7 Pro 350, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, Radeon 860M, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
11 6803DMark11 P
Art.nr: 58245 13 832 kr
1,18 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 16 MC16250, 16" Full HD+ VA matt, Intel Core Ultra 7 265H, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, RTX PRO 500, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
14 0003DMark11 P
Art.nr: 57980 25 912 kr
1,85 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 16 MC16255, 16" Full HD+ VA matt, AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, RTX PRO 1000, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
11 6803DMark11 P
Art.nr: 58150 24 952 kr
2,14 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max Tower T2, Intel Core Ultra 7 265, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, NVIDIA RTX 2000, Win11 Pro, inkl. tangentbord och mus, 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 53928
25 032 kr
Dell Pro Slim Essential QVS1260 SFF, Intel Core i3-14100, 8 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 6, Bluetooth, Win11 Pro, inkl. tangentbord och mus, 1 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 56619
6 312 kr
Dell Pro Slim Essential QVS1260 SFF, Intel Core i5-14500, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 6, Bluetooth, Win11 Pro, inkl. tangentbord och mus, 1 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 57488
7 592 kr



