Dell Pro Slim Essential QVS1260 SFF, Intel Core i3-14100, 8 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 6, Bluetooth, Win11 Pro, inkl. tangentbord och mus, 1 års på-platsen-garanti
Dell RXJ2D
Art.nr: 56619
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
6 312 kr
| Processor | |
|---|---|
| Prestandakärnor | 4 |
| Tillverkare | Intel |
| Processorgeneration | Intel Core i3-14xxx |
| Processorfamilj | Intel Core i3 |
| Processor | i3-14100 |
| Processorkärnor | 4 |
| Effektiva kärnor | 0 |
| Processortrådar | 8 |
| Processorns cache | 12 MB |
| Processorboostfrekvens | 4,7 GHz |
| Basfrekvens för prestandakärna | 3,5 GHz |
| Maximal turbofrekvens för prestandakärna | 4,7 GHz |
| Maximal turboeffekt | 110 W |
| Processorns baseffekt | 60 W |
| Processorns cachetyp | Smart Cache |
| Grafiken | |
|---|---|
| Integrerad grafik modell | Intel UHD Graphics 730 |
| Diskret grafikkort | Nej |
| Diskret grafikkortsmodell | Ej tillgänglig |
| Lagringsmedia | |
|---|---|
| Total lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagringsmedia | SSD |
| Solid-state drive kapacitet | 512 GB |
| Total SSD-kapacitet | 512 GB |
| Solid-state drive-gränssnitt | PCI Express |
| Antalet installerade SSD | 1 |
| SSD-diskens formfaktor | M.2 |
| Minne | |
|---|---|
| Internminne | 8 GB |
| Minnesplatser | 2x DIMM |
| Typ av internminne | DDR5-SDRAM |
| Minneslayout | 1 x 8 GB |
| Maximalt internminne | 32 GB |
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal Displayport | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ C-portar | 1 |
| Antal USB 2.0 | 4 |
| Antal HDMI | 1 |
| Antal LAN (RJ-45) | 1 |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal SATA III kontakter | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Antal främre USB-portar | 4 |
| Antal bakre USB-portar | 4 |
| Design | |
|---|---|
| Chassityp | Slim PC |
| Produktens färg | Svart |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Optisk lagring | |
|---|---|
| Optisk enhetstyp | Nej |
| Expansionsplatser | |
|---|---|
| PCI Express x1 kortplatser | 3 |
| PCI Express x16 platser | 1 |
| Programvara | |
|---|---|
| Installerat operativsystem | Windows 11 Pro |
| Operativsystemets systemarkitektur | 64-bit |
| Nätverk | |
|---|---|
| Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kabelteknik | 10/100/1000Base-T(X) |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| WLAN-kontrollens modell | MediaTek MT7920 |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prestanda | |
|---|---|
| Ljudchipp | Realtek ALC3204 |
| Moderkortets chipset | Intel Q670 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM)-version | 2.0 |
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| 80 plus-certifiering | 80 PLUS Bronze |
| Strömförsörjning | 180 W |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 95 mm |
| Djup | 293 mm |
| Höjd | 303,5 mm |
| Miljökrav | |
|---|---|
| Temperatur vid drift | 10 - 35 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 65 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95% |
| Altitud vid drift | -15,2 - 3048 m |
| Höjd över havet i avstängt läge | -15,2 - 10668 m |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Tangentbord ingår på utvalda marknader | Dell Wired Keyboard - KB216 - Pan-Nordic (QWERTY) - Black |
| Kabel inkluderad | AC |
| Mus inkluderad på utvalda marknader | Dell Optical Mouse - MS116 (Black) |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Dell |
| SKU | RXJ2D |
27" Dell SE2725HM, IPS 1920x1080, 5 ms, 100Hz, VGA/HDMI
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (2-3 dagar)
27tum
Art.nr: 53451 1 559,20 kr
57,75 kr/tum
Dell Pro Plus Earbuds EB525, In-Ear, ANC, certifierade för Microsoft Teams
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 55409
1 992 kr
Dell Pro Wireless ANC Headset WL5024, Bluetooth/USB-C, ANC
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
Art.nr: 19533
1 879,20 kr
Logitech B110 Silent, 1000 dpi, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
1 000dpi
Art.nr: 6740 95,20 kr
0,10 kr/dpi
Logitech M220 Silent, USB nano-adapter, 1000 dpi - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
1 000dpi
Art.nr: 4260 167,20 kr
0,17 kr/dpi
Logitech Wireless Mouse M280, 1000 dpi - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (2-3 dagar)
1 000dpi
Art.nr: 2835 215,20 kr
0,22 kr/dpi
Dell Multi-Device Wireless Keyboard and Mouse Combo KM7120W, RF/Bluetooth, nordiskt
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 19047
639,20 kr
Dell UltraSharp WB7022, 4k/UHD-video, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 19114
1 759,20 kr
Logitech BRIO, 4k/UHD-video, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (2-3 dagar)
Art.nr: 2692
1 599,20 kr
Logitech HD WebCam C270, 720p, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (2-3 dagar)
Art.nr: 2044
199,20 kr
Logitech Webcam C925e, 1080p, H.264
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 2046
519,20 kr
23.8" Dell Pro E2425HM, IPS 1920x1080, 5 ms, 100Hz, VGA/HDMI/DP
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (2-3 dagar)
23,8tum
Art.nr: 53963 999,20 kr
41,98 kr/tum
23.8" Dell SE2425HM, IPS 1920x1080, 5 ms, 100Hz, VGA/HDMI
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (2-3 dagar)
23,8tum
Art.nr: 53964 759,20 kr
31,90 kr/tum
Dell Pro Wired ANC Headset WH5024, aktiv brusreducering, USB-C
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 50779
679,20 kr
Jabra Evolve 20 MS Mono, volymkontroll, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 9123
359,20 kr
32 GB DDR5 5600MHz PC44800 UDIMM Desktop 288-pin 1,1v Crucial
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
32GB
Art.nr: 15385 3 800 kr
118,75 kr/GB
Dell Emc Dell Pro 27 Plus Monitor - P272 P2725h 27in Wled 1920 X 1080 16:
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
27tum
Art.nr: 54983 1 799,20 kr
66,64 kr/tum
dh DATORN Serienummer:
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
Art.nr: 13789
0 kr
26 TB HC590 302MB/s 7200rpm 512MB cache 32dB 8,4W Server SATA 512e/4kn 3,5tum WD Ultrastar
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
26 000GB
Art.nr: 50095 5 992 kr
0,23 kr/GB
Lenovo ThinkPad USB-C Wired Compact Mouse
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
2 400dpi
Art.nr: 55740 207,20 kr
0,09 kr/dpi


