Lenovo Quectel EM061K-GL, 4G/LTE M.2 Card, till bl.a. ThinkPad T14s, se lista
Lenovo 4XC1Q24438
Art.nr: 55663
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
1 039,20 kr
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 42 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 2,3 mm |
| Vikt | 6,2 g |
| Miljökrav | |
|---|---|
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |
| Temperatur vid drift | -25 - 75 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 90 ° C |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Lenovo |
| SKU | 4XC1Q24438 |
| Produktlänk | https://psref.lenovo.com/accessory/4XC1Q24438 |
Lenovo ThinkPad L14 G6, 14" Full HD+ IPS matt, AMD Ryzen 7 PRO 250, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, WiFi 7, Radeon 780M, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-16)
12 8193DMark11 P
Art.nr: 54188 14 232 kr
1,11 kr/3DMark11 P
Lenovo ThinkPad L16 G2, 16" Full HD+ IPS matt, AMD Ryzen 5 PRO 215, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, Radeon 740M, WiFi 7, bakgrundsbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
6 9323DMark11 P
Art.nr: 54211 12 312 kr
1,78 kr/3DMark11 P
Lenovo ThinkPad T14 G6, 14" Full HD+ IPS matt, AMD Ryzen AI 7 Pro 350, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års Premier Support
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
11 6803DMark11 P
Art.nr: 55360 20 392 kr
1,75 kr/3DMark11 P
Lenovo ThinkPad T14s G6, 14" Full HD+ IPS matt, Intel Core Ultra 5 225U, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års Premier Support
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
5 2503DMark11 P
Art.nr: 55679 17 112 kr
3,26 kr/3DMark11 P
Lenovo ThinkPad T16 G4, 16" Full HD+ IPS matt, AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, WiFi 6E, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års Premier Support
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
11 6803DMark11 P
Art.nr: 55262 20 472 kr
1,75 kr/3DMark11 P
Lenovo ThinkPad T16 G4, 16" Full HD+ IPS matt, Intel Core Ultra 5 225U, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 6E, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års Premier Support
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
5 2503DMark11 P
Art.nr: 55680 15 992 kr
3,05 kr/3DMark11 P
Lenovo ThinkPad T16 G4, 16" Full HD+ IPS matt, Intel Core Ultra 7 255U, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, WiFi 6E, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års Premier Support
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
6 6503DMark11 P
Art.nr: 55266 19 432 kr
2,92 kr/3DMark11 P
