Apple iPhone 15 Pro 512 GB - Blått Titan
Apple MTVA3QN/A
Produktens färg
Art.nr: 5659
Beställningsvara
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
16 152 kr
| Lagringsmedia | |
|---|---|
| Intern lagringskapacitet | 512 GB |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP68 |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Vattentålig |
| Display | |
|---|---|
| Upplösning | 2556 × 1179 pixlar |
| Skärm diagonalt | 6,1" |
| Pixeltäthet | 460 ppi |
| Paneltyp | OLED |
| Kamera | |
|---|---|
| Typ av bakre kamera | Trippelkamera |
| Upplösning huvudkamera | 48 MP |
| Objektiv huvudkamera | 24 mm f/1,78 |
| Upplösning ultravidvinkel | 12 MP |
| Objektiv ultravidvinkel | 13 mm f/2,2 |
| Upplösning tele | 12 MP |
| Objektiv tele | 48 mm f/1,78 |
| Optisk zoom | 6x |
| Digital zoom | 15x |
| Maximal bildfrekvens | 240 fps |
| Upplösning vid filmning | 1920x1080@240fps, 4K@60fps |
| Video stabilisator | Ja |
| TrueDepth-kamera | |
|---|---|
| Upplösning främre kamera | 12 MP |
| Objektiv främre kamera | f/1,9 |
| Upplösning vid filmning | 1920x1080@120fps, 4K@60fps |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Kabel inkluderad | USB-C laddningskabel |
| Nätverk | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Närfältskommunikation (NFC) | Ja |
| SIM-korttyp | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi-standarder | WiFi 6E (802.11ax) |
| Chip | |
|---|---|
| Chip | A17 Pro |
| Antal kärnor processor | 6 |
| Antal kärnor grafik | 5 |
| Antal kärnor Neural Engine | 16 |
| Sensorer | |
|---|---|
| Face ID | Ja |
| Barometer | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Accelerometer | Ja |
| Avståndssensor | Ja |
| Ljussensor | Ja |
| Programvara | |
|---|---|
| Plattform | iOS |
| Installerat operativsystem | iOS 17 |
| Ström och batteri | |
|---|---|
| Videouppspelning upp till | 23 tim |
| Ljuduppspelning upp till | 75 tim |
| Videostreaming upp till | 20 tim |
| Trådlös laddning | Ja |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 70,6 mm |
| Djup | 8,25 mm |
| Höjd | 146,6 mm |
| Vikt | 187 g |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Apple |
| SKU | MTVA3QN/A |
Apple iPhone 15 Pro 128 GB - Blått Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 4055
12 632 kr
Apple iPhone 15 Pro 128 GB - Naturligt Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 3968
12 632 kr
Apple iPhone 15 Pro 128 GB - Svart Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 2132
12 632 kr
Apple iPhone 15 Pro 128 GB - Vitt Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 7142
12 632 kr
Apple iPhone 15 Pro 256 GB - Blått Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 6998
12 632 kr
Apple iPhone 15 Pro 256 GB - Naturligt Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 6051
12 632 kr
Apple iPhone 15 Pro 256 GB - Svart Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 2464
12 632 kr
Apple iPhone 15 Pro 256 GB - Vitt Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 6062
12 632 kr
Apple iPhone 15 Pro 512 GB - Naturligt Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 5791
16 152 kr
Apple iPhone 15 Pro 512 GB - Svart Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 6458
16 152 kr
Apple iPhone 15 Pro 512 GB - Vitt Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 19782
16 152 kr
Apple iPhone 15 Pro 1 TB - Blått Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 5991
19 192 kr
Apple iPhone 15 Pro 1 TB - Naturligt Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 5602
19 192 kr
Apple iPhone 15 Pro 1 TB - Svart Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 6128
19 192 kr
Apple iPhone 15 Pro 1 TB - Vitt Titan
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 7122
19 192 kr
Apple 20W USB-C strömadapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
20W
Art.nr: 2181 239,20 kr
11,96 kr/W
Apple 60W USB-C-laddningskabel (1 m)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
1meter
Art.nr: 6031 191,20 kr
191,20 kr/meter
Apple USB-C-laddningskabel (2 m)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
2meter
Art.nr: 5461 191,20 kr
95,60 kr/meter
Skärmskydd eSTUFF Titan Shield Full Cover Glass, iPhone 15 Pro - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
Art.nr: 16794
151,20 kr
Zagg InvisibleShield ISOD Privacy Matte Small, till alla smartphones, inkl. montering
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 47955
3 272 kr
Zagg InvisibleShield ISOD Ultra Eco 4 Layer Small, till alla smartphones, inkl. montering
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 47953
1 992 kr
Apple 20W USB-C strömadapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
20W
Art.nr: 51880 231,20 kr
11,56 kr/W
STM ChargeTree MAG, ladda 3 enheter samtidigt iPhone/AirPods/Watch, MagSafe, QI-certifierad - Vit
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
15W
Art.nr: 4652 599,20 kr
39,95 kr/W
Väggladdare eSTUFF INFINITE 230V till 1xUSB-C, GaN 30W - Vit
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
30W
Art.nr: 9183 151,20 kr
5,04 kr/W
OtterBox Symmetry MagSafe Apple iPhone 15 Pro - Clear
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 51431
247,20 kr
Plånboksfodral BUFFALO 2in1 3 card MagSeries iPhone 15 Pro - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 49626
479,20 kr
Plånboksfodral GEAR 2in1 3 card Recycled MagSeries iPhone 15 Pro - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 49672
183,20 kr
Plånboksfodral GEAR 2in1 7 card Recycled MagSeries iPhone 15 Pro - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 49668
223,20 kr
Plånboksfodral OtterBox Strada Series Folio MagSafe Apple iPhone 15 Pro - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 51462
359,20 kr
Skal BUFFALO Backcover Leather MagSeries iPhone 15 Pro - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 49721
311,20 kr
Skal ONSALA Back Recycled Clear Case TPU iPhone 15 Pro
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 49679
119,20 kr




