Dell Pro 24 All-in-One QC24251, 23.8" Full HD IPS, Intel Core Ultra 5 235T, 16 GB, 512 GB SSD, kamera, WiFi 6E, Bluetooth, Win11 Pro, , inkl. tangentbord och mus, webbkamera, 1 års på-platsen-garanti
Dell RK39K
Art.nr: 56146
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
14 472 kr
| Display | |
|---|---|
| Skärm diagonal | 61 cm (24") |
| Paneltyp | IPS |
| Pekskärm | Nej |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Färgomfång | 99% |
| RGB-färgrymd | sRGB |
| Pixeltäthet | 92 ppi |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Processor | |
|---|---|
| Tillverkare | Intel |
| Processorfamilj | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneration | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor | 235T |
| Processorkärnor | 14 |
| Processortrådar | 14 |
| Processorboostfrekvens | 5 GHz |
| Processorns cache | 24 MB |
| Grafiken | |
|---|---|
| Ombord grafikkort modell | Intel Graphics |
| Minne | |
|---|---|
| Internminne | 16 GB |
| Maximalt internminne | 64 GB |
| Minneslayout | 1 x 16 GB |
| Typ av internminne | DDR5-SDRAM |
| Minnesplatser | 2 |
| Lagringsmedia | |
|---|---|
| Lagringsmedia | SSD |
| Solid-state drive kapacitet | 512 GB |
| Typ av minneskort | SD, SDHC, SDXC |
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ A-portar | 1 |
| Antal Displayportar | 1 |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar | 1 |
| Audio | |
|---|---|
| Inbyggd mikrofon | Ja |
| Antal högtalare | 2 |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Uteffekt (RMS) | 3 W |
| Design | |
|---|---|
| Färgnamn | Textured Black |
| Produktens färg | Svart |
| Nätverk | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Prestanda | |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM)-version | 2.0 |
| Programvara | |
|---|---|
| Installerat operativsystem | Windows 11 Pro |
| Kamera | |
|---|---|
| Kamera av HD-typ | Full HD |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Totalt megapixel | 2,07 MP |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd (utan stativ) | 540 mm |
| Djup (utan stativ) | 57,9 mm |
| Höjd (utan stativ) | 354,3 mm |
| Vikt (utan stativ) | 6,53 kg |
| Vikt (med stativ) | 8,43 kg |
| NPU (Neural processor unit) | |
|---|---|
| Grafikprocessorns prestanda upp till | 6 TOPs |
| NPU-prestanda upp till | 13 TOPs |
| Total processorprestanda upp till | 27 TOPs |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Dell |
| SKU | RK39K |
Dell Pro 24 All-in-One QC24251, 23.8" Full HD IPS, Intel Core i5-14500T, 16 GB, 512 GB SSD, kamera, WiFi 6E, Bluetooth, Win11 Pro, , inkl. tangentbord och mus,webbkamera
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 55146
11 752 kr
Dell Pro 24 All-in-One QC24251, 23.8" Full HD IPS touch, Intel Core Ultra 7 265, 16 GB, 512 GB SSD, kamera, WiFi 6E, Bluetooth, Win11 Pro, inkl. tangentbord och mus,webbkamera
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 55145
15 112 kr
Garantiutökning Dell från 1 år på-platsen till 3 år ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
Art.nr: 55543
1 119,20 kr
Garantiutökning Dell från 1 år på-platsen till 3 år ProSupport Plus
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 55545
1 319,20 kr
Garantiutökning Dell från 1 år på-platsen till 3 år på-platsen
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 55541
679,20 kr
Garantiutökning Dell från 1 år på-platsen till 5 år ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 55544
1 719,20 kr
Garantiutökning Dell från 1 år på-platsen till 5 år ProSupport Plus
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 55542
1 992 kr
Garantiutökning Dell från 1 år på-platsen till 5 år på-platsen
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 55540
999,20 kr
Dell Pro Wireless ANC Headset WL5024, Bluetooth/USB-C, ANC
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
Art.nr: 19533
1 839,20 kr
Dell Multi-Device Wireless Keyboard and Mouse Combo KM7120W, RF/Bluetooth, nordiskt
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 19047
639,20 kr
Dell UltraSharp WB7022, 4k/UHD-video, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 19114
1 719,20 kr
23.8" Dell Pro E2425HM, IPS 1920x1080, 5 ms, 100Hz, VGA/HDMI/DP
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
23,8tum
Art.nr: 53963 999,20 kr
41,98 kr/tum
23.8" Dell UltraSharp U2424H, IPS 1920x1080, 5 ms, 120Hz, höjdjusterbar, pivot, HDMI/2xDP, USB 3.2-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
23,8tum
Art.nr: 19494 2 312 kr
97,14 kr/tum
Dell Pro Wired ANC Headset WH5024, aktiv brusreducering, USB-C
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 50779
639,20 kr


