Trådlös router Asus ZenWiFi BD4 Dual-band BE3600 Mesh System, WiFi 7, 2-pack
ASUS 90IG0960-MO3C20
Art.nr: 53681
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
2 312 kr
| Trådlös LAN | |
|---|---|
| Wi-Fi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-band | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Dataöverföringshastighet (max) | 2882 Mbit/s |
| Dataöverföringshastighet via WLAN (andra bandet) | 2882 Mbit/s |
| Dataöverföringshastighet via WLAN (första bandet) | 688 Mbit/s |
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal Ethernet (RJ-45) | 2 |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| LED-indikatorer | Energiljus |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 140 mm |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt | 511 g |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Antal produkter som medföljer | 2 styck |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Internminne | 512 MB |
| Processorfrekvens | 1,5 GHz |
| Processorkärnor | 4 |
| Flashminne | 128 MB |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | ASUS |
| SKU | 90IG0960-MO3C20 |
Trådlös router Asus ZenWiFi BD4 Dual-band BE3600 Mesh System, WiFi 7, 1-pack
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
Art.nr: 53679
1 039,20 kr
Trådlös router Asus ZenWiFi BD4 Dual-band BE3600 Mesh System, WiFi 7, 3-pack
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 53685
3 032 kr

