8 GB DDR5-6400 SODIMM Kingston CL52
Kingston KVR64V52BS6-8
8 GB
Art.nr: 53578
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
1 799,20 kr
224,90 kr / GB
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av internminne | DDR5 |
| Internminne | 8 GB |
| Buffrad minnestyp | Klockat oregistrerat minne (obuffrat) |
| ECC | Nej |
| CAS-latens | 52 |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 8 GB |
| Minnesspänning | 1.1 V |
| Miljökrav | |
|---|---|
| Temperatur vid drift | 0 - 85 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -55 - 100 ° C |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Kingston |
| SKU | KVR64V52BS6-8 |
Asus NUC 15 Pro+ Slim RNUC15CRSU500002, Intel Core Ultra 5 225H, 2xDDR5 SODIMM, M.2, WiFi 7, Bluetooth 5.4, 2.5GbE LAN
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 53041
5 912 kr
Asus NUC 15 Pro+ Slim RNUC15CRSU700002, Intel Core Ultra 7 255H, 2xDDR5 SODIMM, M.2, WiFi 7, Bluetooth 5.4, 2.5GbE LAN
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 54549
7 912 kr
Asus NUC 15 Pro+ Slim RNUC15CRSV500002, Intel Core Ultra 5 235H, 2xDDR5 SODIMM, M.2, WiFi 7, Bluetooth 5.4, 2.5GbE LAN
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 54031
8 712 kr
Asus NUC 15 Pro+ Slim RNUC15CRSV700002, Intel Core Ultra 7 265H, 2xDDR5 SODIMM, M.2, WiFi 7, Bluetooth 5.4, 2.5GbE LAN
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 53559
10 552 kr
