24" Dell Pro Plus P2425DE, IPS 2560x1440, 5 ms, 100Hz, höjdjusterbar, pivot, 2xHDMI/DP/USB-C 90W, LAN, USB 3.2-hubb
Dell DELL-P2425DE
24 tum
Art.nr: 52752
Beställningsvara (1-2 dagar)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
2 792 kr
116,33 kr / tum
| Display | |
|---|---|
| Storlek (tum) | 24" |
| Paneltyp | IPS |
| Paneltyp | LCD |
| Upplösning | 2560 x 1440 pixlar |
| Svarstid (min) | 5 ms |
| Svarstid (medel) | 8 ms |
| Max uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
| sRGB-täckning (typisk) | 99% |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Betraktningsvinkel (vertikal) | 178° |
| Kontrastförhållande (medel) | 1500:1 |
| Skärmform | Platt |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal DisplayPort | 1 |
| Antal HDMI | 1 |
| Typ av USB-port uppströms | USB Type-C |
| Antal USB typ C-portar nedströms | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal USB typ A-portar nedströms | 3 |
| Inbyggd USB-hubb | Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 90 W |
| USB-strömleverans | Ja |
| Hörlursutgång | Nej |
| USB-hubbversion | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Ergonomi | |
|---|---|
| Lutningsjustering | Ja |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-montering | 100 x 100 mm |
| Höjdjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -5 - 21° |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Kabel inkluderad | AC, DisplayPort, USB typ A till USB typ C, USB typ C till USB typ C |
| Multimedia | |
|---|---|
| Inbyggda högtalare | Nej |
| Inbyggd kamera | Nej |
| Nätverk | |
|---|---|
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Strömförbrukning (max) | 185 W |
| Strömförbrukning (vanlig) | 16,5 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | Ej tillgänglig |
| Nätaggregatstyp | Intern |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | E |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 17 kWh |
| Prestanda | |
|---|---|
| AMD FreeSync | Nej |
| NVIDIA G-Sync | Nej |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 538,7 mm |
| Höjd (utan stativ) | 315,2 mm |
| Djup (utan stativ) | 49,7 mm |
| Vikt (utan stativ) | 3,78 kg |
| Bredd (med stativ) | 538,7 mm |
| Höjd (med stativ) | 496,6 mm |
| Djup (med stativ) | 181,5 mm |
| Vikt (med stativ) | 5,25 kg |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Dell |
| SKU | DELL-P2425DE |
Dell Latitude 7450, 14" Full HD+ IPS touch, Intel Core Ultra 7 165U, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, bakbelyst tangentbord, WiFi 7, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
7 0553DMark11 P
Art.nr: 56693 13 592 kr
1,93 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 14 MC14250, 14" Full HD+ VA matt, Intel Core Ultra 7 265H, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, RTX PRO 500, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
14 0003DMark11 P
Art.nr: 56090 15 752 kr
1,13 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 14 MC14255, 14" Full HD+ VA matt, AMD Ryzen AI 7 Pro 350, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, Radeon 860M, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
11 6803DMark11 P
Art.nr: 56672 13 272 kr
1,14 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 14 MC14255, 14" Full HD+ VA matt, AMD Ryzen AI 7 Pro 350, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, Radeon 860M, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
11 6803DMark11 P
Art.nr: 58245 15 752 kr
1,35 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 16 MC16250, 16" Full HD+ VA matt, Intel Core Ultra 7 265H, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, RTX PRO 500, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (1-2 dagar)
14 0003DMark11 P
Art.nr: 55567 21 032 kr
1,50 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 16 MC16250, 16" Full HD+ VA matt, Intel Core Ultra 7 265H, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, RTX PRO 500, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 1 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
26 3003DMark11 P
Art.nr: 55240 29 352 kr
1,12 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 16 MC16250, 16" Full HD+ VA matt, Intel Core Ultra 7 265H, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, RTX PRO 500, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti
Nyhet!
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
14 0003DMark11 P
Art.nr: 57980 24 872 kr
1,78 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 16 MC16250, 16" Full HD+ VA matt, Intel Core Ultra 7 265H, 64 GB, 1 TB PCIe SSD, RTX PRO 1000, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (1-2 dagar)
30 6003DMark11 P
Art.nr: 55823 33 200 kr
1,08 kr/3DMark11 P
Dell Pro Max 16 MC16255, 16" Full HD+ VA matt, AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 32 GB, 1 TB PCIe SSD, RTX PRO 1000, WiFi 7, bakbelyst tangentbord, Win11 Pro, 3 års på-platsen-garanti, utan AC-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
11 6803DMark11 P
Art.nr: 58150 25 432 kr
2,18 kr/3DMark11 P
Dell Pro Micro Plus QBM1250 MFF, Intel Core Ultra 5 235, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, Win11 Pro, WiFi 6E, Bluetooth, inkl. tangentbord och mus, 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 54328
11 272 kr
Dell Pro Pro Slim QCS1250 SFF, Intel Core i5-14500, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, Win11 Pro, inkl. tangentbord och mus, 1 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 54329
7 512 kr
Dell Pro Pro Slim QCS1250 SFF, Intel Core Ultra 5 235, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, Win11 Pro, inkl. tangentbord och mus, 1 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 54330
9 192 kr
Dell Pro Pro Slim QCS1250 SFF, Intel Core Ultra 7 265, 16 GB, 512 GB PCIe SSD, Win11 Pro, inkl. tangentbord och mus, 1 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 54331
11 912 kr







