Micro Secure Digital SDXC 64 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200 MB/sek läs, Class 10, UHS-I U3, V30, A2
Kingston SDCG4/64GBSP
| Minne | |
|---|---|
| Flash korttyp | MicroSD |
| Kapacitet | 64 GB |
| Läshastighet | 200 MB/s |
| Hastighetsklass UHS | Klass 3 (U3) |
| Typ av internminne | UHS-I |
| Videohastighetsklass | V30 |
| Flash-minne klass | Klass 10 |
| Applikationens prestandaklass | A2 |
| Miljökrav | |
|---|---|
| Temperatur vid drift | -25 - 85 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 85 ° C |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 1 mm |
| Djup | 11 mm |
| Vikt | 0,23 g |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart, Turkos |
| Förpackning | |
|---|---|
| Minnes-adapter inkluderad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Kingston |
| SKU | SDCG4/64GBSP |
Micro Secure Digital SDXC 64 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200 MB/sek läs, Class 10, UHS-I U3, V30, A2, inkl. SD-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
64GB
Art.nr: 52371 263,20 kr
4,11 kr/GB
Secure Digital SDXC 64 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200 MB/sek läs, Class 10, UHS-I U3, V30, A2
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
64GB
Art.nr: 53035 359,20 kr
5,61 kr/GB
Secure Digital SDXC 128 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200 MB/sek läs, Class 10, UHS-I U3, V30, A2
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
128GB
Art.nr: 53034 399,20 kr
3,12 kr/GB
Micro Secure Digital SDXC 128 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200 MB/sek läs, Class 10, UHS-I U3, V30, A2, inkl. SD-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
128GB
Art.nr: 52375 439,20 kr
3,43 kr/GB
Secure Digital SDXC 128 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200 MB/sek läs, Class 10, UHS-I U3, V30, A2
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
128GB
Art.nr: 53811 479,20 kr
3,74 kr/GB
Micro Secure Digital SDXC 256 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200/160 MB/sek, Class 10, UHS-I U3, V30, A2, inkl. SD-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
256GB
Art.nr: 52372 559,20 kr
2,18 kr/GB
Micro Secure Digital SDXC 256 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200/160 MB/sek, Class 10, UHS-I U3, V30, A2
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
256GB
Art.nr: 53813 759,20 kr
2,97 kr/GB
Secure Digital SDXC 256 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200/160 MB/sek, Class 10, UHS-I U3, V30, A2
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
256GB
Art.nr: 53036 759,20 kr
2,97 kr/GB
Micro Secure Digital SDXC 512 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200/160 MB/sek, Class 10, UHS-I U3, V30, A2, inkl. SD-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
512GB
Art.nr: 52373 1 319,20 kr
2,58 kr/GB
Secure Digital SDXC 512 GB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200/160 MB/sek, Class 10, UHS-I U3, V30, A2
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
512GB
Art.nr: 53037 1 479,20 kr
2,89 kr/GB
Micro Secure Digital SDXC 1 TB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200/160 MB/sek, Class 10, UHS-I U3, V30, A2
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000GB
Art.nr: 57534 2 232 kr
2,23 kr/GB
Micro Secure Digital SDXC 1 TB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200/160 MB/sek, Class 10, UHS-I U3, V30, A2, inkl. SD-adapter
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000GB
Art.nr: 52374 2 472 kr
2,47 kr/GB
Secure Digital SDXC 1 TB Kingston Canvas Go! Plus Gen4, 200/160 MB/sek, Class 10, UHS-I U3, V30, A2
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (3-4 dagar)
1 000GB
Art.nr: 53038 2 632 kr
2,63 kr/GB


