Dell Optiplex 3000 Thin Client, Intel Celeron N5105, 8 GB, 64 GB eMMC, Dell ThinOS 10, inkl. mus, 3 års ProSupport
Dell 3N20W
Art.nr: 57817
Beställningsvara (ber. 2026-05-12)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
4 232 kr
| Processor | |
|---|---|
| Tillverkare | Intel |
| Processorfamilj | Intel Celeron |
| Processor | N5105 |
| Processorkärnor | 4 |
| Processorfrekvens | 2 GHz |
| Processorns cache | 4 MB |
| Processorboostfrekvens | 2,9 GHz |
| Grafiken | |
|---|---|
| Integrerad grafik modell | Intel UHD Graphics |
| Diskret grafikkortsmodell | Ej tillgänglig |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Lagringsmedia | |
|---|---|
| Total lagringskapacitet | 32 GB |
| Lagringsmedia | eMMC |
| Minne | |
|---|---|
| Internminne | 8 GB |
| Minne klockhastighet | 3200 MHz |
| Minnesplatser | 1x SO-DIMM |
| Typ av internminne | DDR4-SDRAM |
| Minneslayout | 1 x 8 GB |
| Maximalt internminne | 16 GB |
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal Displayport | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1 |
| Antal USB 2.0 | 3 |
| Antal LAN (RJ-45) | 1 |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Programvara | |
|---|---|
| Installerat operativsystem | Wyse ThinOS |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Nätverk | |
|---|---|
| Kabelteknik | 10/100/1000Base-T(X) |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Strömförsörjning | 65 W |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 36 mm |
| Djup | 178 mm |
| Höjd | 182 mm |
| Vikt | 1,1 kg |
| Miljökrav | |
|---|---|
| Temperatur vid drift | 0 - 35 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 65 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 95% |
| Altitud vid drift | -15,2 - 3048 m |
| Höjd över havet i avstängt läge | -15,2 - 10668 m |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Kabel inkluderad | AC |
| Mus inkluderad på utvalda marknader | Dell Wired Mouse - MS116 - Black |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Dell |
| SKU | 3N20W |
Dell Optiplex 3000 Thin Client, Intel Pentium Silver N6005, 8 GB, 64 GB eMMC, WiFi 6E, Bluetooth, Dell ThinOS 10, inkl. mus, 3 års ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-30)
Art.nr: 57821
4 712 kr
Dell Optiplex 3000 Thin Client, Intel Pentium Silver N6005, 8 GB, 64 GB eMMC, WiFi 5, Bluetooth, Dell ThinOS, 3 års ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 18635
4 872 kr
Dell Optiplex 3000 Thin Client, Intel Celeron N5105, 8 GB, 64 GB eMMC, WiFi 6, Bluetooth, Dell ThinOS, 3 års ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 44325
4 952 kr
Dell Optiplex 3000 Thin Client, Intel Celeron N5105, 8 GB, 64 GB eMMC, Dell ThinOS, 3 års ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 20035
5 032 kr
Dell Optiplex 3000 Thin Client, Intel Pentium Silver N6005, 8 GB, 256 GB SSD, WiFi 6, Bluetooth, Win10 IoT, 3 års ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 47686
5 912 kr
Dell Optiplex 3000 Thin Client, Intel Pentium Silver N6005, 8 GB, 256 GB SSD, Bluetooth, Win10 IoT, 3 års ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (1-2 dagar)
Art.nr: 47681
5 992 kr
Dell Optiplex 3000 Thin Client, Intel Pentium Silver N6005, 8 GB, 256 GB SSD, Win10 IoT, 3 års ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 57981
7 672 kr
Dell Optiplex 3000 Thin Client, Intel Pentium Silver N6005, 8 GB, 256 GB SSD, WiFi 6E, Bluetooth, Win10 IoT, 3 års ProSupport
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 57976
7 912 kr
512 GB Dell SSD, M.2 2230 NVMe
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
512GB
Art.nr: 9024 2 872 kr
5,61 kr/GB
27" Dell P2725HE, IPS 1920x1080, 5 ms, 100Hz, höjdjusterbar, pivot, HDMI/DP/USB-C 90W, USB 3.2-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
27tum
Art.nr: 48041 2 312 kr
85,63 kr/tum
27" Dell Pro Plus P2725QE, IPS 4K/3840x2160, 5 ms, 100Hz, höjdjusterbar, pivot, 2xHDMI/DP/USB-C 90W, USB 3.2-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
27tum
Art.nr: 53184 4 472 kr
165,63 kr/tum
Dell Multi-Device Wireless Keyboard and Mouse Combo KM7120W, RF/Bluetooth, nordiskt
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 19047
639,20 kr
Dell UltraSharp WB7022, 4k/UHD-video, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
Art.nr: 19114
1 759,20 kr
23.8" Dell Pro E2425HM, IPS 1920x1080, 5 ms, 100Hz, VGA/HDMI/DP
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (2-3 dagar)
23,8tum
Art.nr: 53963 999,20 kr
41,98 kr/tum
23.8" Dell UltraSharp U2424H, IPS 1920x1080, 5 ms, 120Hz, höjdjusterbar, pivot, HDMI/2xDP, USB 3.2-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
23,8tum
Art.nr: 19494 2 312 kr
97,14 kr/tum
23.8" Dell UltraSharp U2424HE, IPS 1920x1080, 5 ms, 120Hz, höjdjusterbar, pivot, HDMI/2xDP/USB-C 90W, USB 3.2-hubb, LAN
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
23,8tum
Art.nr: 19256 2 712 kr
113,95 kr/tum
24" Dell Pro Plus P2425D, IPS 2560x1440, 5 ms, 100Hz, höjdjusterbar, pivot, 2xHDMI/DP/USB-C 15W, LAN, USB 3.2-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
24tum
Art.nr: 56977 2 232 kr
93 kr/tum
31.5" Dell UltraSharp U3225Q, IPS 4K/3840x2160, 5 ms, HDR600, höjdjusterbar, pivot, HDMI/DP/2xTB4/USB-C 90W, USB 3.2-hubb, LAN
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
31,5tum
Art.nr: 53830 8 472 kr
268,95 kr/tum
37.5" Dell UltraSharp U3824DW, Curved IPS 3840x1600, 5 ms, 2300R, 2xHDMI/DP/USB-C 90W, högtalare, USB 3.2-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
38tum
Art.nr: 13337 10 792 kr
284 kr/tum
40" Dell UltraSharp U4025QW, Curved IPS 5120x2160, 5 ms, 120Hz, HDR600, höjdjusterbar, HDMI/DP/TB3/USB-C 140W, 2.5GbE LAN, högtalare, USB 3.2-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
40tum
Art.nr: 20334 16 072 kr
401,80 kr/tum
23.8" Dell P2424HT, IPS 1920x1080 Multi-Touch, 8 ms, höjdjusterbar, HDMI/DP/USB-C 90W, högtalare, USB-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (2-3 dagar)
23,8tum
Art.nr: 18256 3 672 kr
154,29 kr/tum
31.5" Dell Pro Plus P3225DE, IPS 2560x1440, 5 ms, 100Hz, höjdjusterbar, pivot, HDMI/DP/USB-C 90W, USB 3.2-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
31,5tum
Art.nr: 53931 4 632 kr
147,05 kr/tum
32 GB DDR5 5600MHz PC44800 UDIMM Desktop 288-pin 1,1v Crucial
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
32GB
Art.nr: 15385 3 800 kr
118,75 kr/GB
Dell Emc Dell Pro 27 Plus Monitor - P272 P2725h 27in Wled 1920 X 1080 16:
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
27tum
Art.nr: 54983 1 799,20 kr
66,64 kr/tum
dh DATORN Serienummer:
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
Art.nr: 13789
0 kr
26 TB HC590 302MB/s 7200rpm 512MB cache 32dB 8,4W Server SATA 512e/4kn 3,5tum WD Ultrastar
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
26 000GB
Art.nr: 50095 5 992 kr
0,23 kr/GB
Lenovo ThinkPad USB-C Wired Compact Mouse
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
2 400dpi
Art.nr: 55740 207,20 kr
0,09 kr/dpi

