USB-C dockningsstation Targus USB-C Multi-Function DisplayPort Alt. Mode Docking Station with 85W Power, HDMI, 2xDP, USB-C 85W PD, 2xUSB-A, GigaLAN, audio 3,5mm
Targus DOCK430EUZ
Art.nr: 56664
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
1 119,20 kr
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Antal DisplayPort | 2 |
| Antal HDMI | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Programvara | |
|---|---|
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Vikt | 1,5 kg |
| Logistikdata | |
|---|---|
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Targus |
| SKU | DOCK430EUZ |
| Produktlänk | https://eu.targus.com/products/usb-c-displayport-alt-mode-docking-station-85w-power-dock430euz |
AC-adapter Belkin Boost Charge Pro 108W, 4-port GaN, 2xUSB-C, 2xUSB-A
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
108W
Art.nr: 8245 1 039,20 kr
9,62 kr/W
AC-adapter Deltaco USB GaN Wall Charger 100W, 2xUSB-C / 1xUSB-A
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
100W
Art.nr: 54571 359,20 kr
3,59 kr/W
AC-adapter Targus HyperJuice GaN Wall Charger USB-C PD 140W, inkl. 2m USB-C-kabel
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
140W
Art.nr: 4531 1 359,20 kr
9,71 kr/W
AC-adapter Verbatim GaN Charger 100W, 3xUSB-C / 1xUSB-A
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
100W
Art.nr: 48439 519,20 kr
5,19 kr/W
AC-adapter Verbatim GaN Charger 200W, 3xUSB-C / 1xUSB-A, inkl. reseadapter EU/UK/US
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
200W
Art.nr: 56153 879,20 kr
4,40 kr/W
Hyper Hyperjuice 145W GaN Travel Charger med 3xUSB-C/1xUSB 3.0 - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
145W
Art.nr: 55100 1 279,20 kr
8,82 kr/W
Hyper Hyperjuice 145W GaN Travel Charger med 3xUSB-C/1xUSB 3.0 - Vit
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
145W
Art.nr: 55101 799,20 kr
5,51 kr/W




