Lenovo ThinkEdge SE50 USFF, Intel Core i5-8365UE, 32 GB, 512 GB PCIe SSD, WiFi 5, Bluetooth, Win10 IoT Enterprise 64 LTSC 2019, inkl. tangentbord och mus, 3 års på-platsen-garanti
Lenovo 11RJ007NMX
Art.nr: 56472
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
22 472 kr
| Processor | |
|---|---|
| Tillverkare | Intel |
| Processorgeneration | 8:e generationens Intel Core i5 |
| Processorfamilj | Intel Core i5 |
| Processor | i5-8365UE |
| Processorkärnor | 4 |
| Processorfrekvens | 1,6 GHz |
| Processortrådar | 8 |
| Processorns cache | 6 MB |
| Processorboostfrekvens | 4,1 GHz |
| Processorns cachetyp | Smart Cache |
| Grafiken | |
|---|---|
| Integrerad grafik modell | Intel UHD Graphics 620 |
| Diskret grafikkort | Nej |
| Diskret grafikkortsmodell | Ej tillgänglig |
| Lagringsmedia | |
|---|---|
| Total lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagringsmedia | SSD |
| Solid-state drive kapacitet | 512 GB |
| Total SSD-kapacitet | 512 GB |
| Solid-state drive-gränssnitt | PCI Express 3.0 |
| Antalet installerade SSD | 1 |
| SSD-diskens formfaktor | M.2 |
| Minne | |
|---|---|
| Internminne | 32 GB |
| Minne klockhastighet | 2400 MHz |
| Minnesplatser | 2x SO-DIMM |
| Typ av internminne | DDR4-SDRAM |
| Minneslayout | 2 x 16 GB |
| Maximalt internminne | 64 GB |
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal Displayport | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 2.0 | 2 |
| Antal HDMI | 1 |
| Seriella portar | 6 |
| Antal LAN (RJ-45) | 2 |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| Design | |
|---|---|
| Chassityp | Mini PC |
| Produktens färg | Svart |
| Optisk lagring | |
|---|---|
| Optisk enhetstyp | Nej |
| Programvara | |
|---|---|
| Installerat operativsystem | Windows 10 IoT Enterprise 2019 LTSC |
| Operativsystemets systemarkitektur | 64-bit |
| Operativsystemets språk | Svenska, Finska, Danska, Norska, Engelska |
| Nätverk | |
|---|---|
| Wi-Fi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kabelteknik | 10/100/1000Base-T(X) |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 100,1000 Mbit/s |
| WLAN-kontrollens modell | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prestanda | |
|---|---|
| Moderkortets chipset | Intel SoC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM)-version | 2.0 |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 179 mm |
| Djup | 182,9 mm |
| Höjd | 72 mm |
| Vikt | 2,98 kg |
| Miljökrav | |
|---|---|
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Altitud vid drift | 0 - 3048 m |
| Höjd över havet i avstängt läge | 0 - 12192 m |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Tangentbord inkluderat | Ja |
| Mus inkluderad | Ja |
| Musens anslutningsmöjligheter | Kabel |
| Tangentbordets anslutningsmöjligheter | Kabel |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Lenovo |
| SKU | 11RJ007NMX |
| Produktlänk | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkEdge_SE50 |
Garantiutökning Lenovo ThinkCentre M70q, 3 års Premier Support från 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
Art.nr: 18978
999,20 kr
Garantiutökning Lenovo ThinkCentre M70q, 4 års Premier Support från 3 års på-platsen-garanti
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
Art.nr: 18983
1 439,20 kr
27" Lenovo ThinkVision T27h-30, IPS 2560x1440, 4 ms, höjdjusterbar, pivot, HDMI/2xDP/USB-C 90W, LAN, USB 3.2-hubb
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
27tum
Art.nr: 53950 6 792 kr
251,56 kr/tum
Logitech B110 Silent, 1000 dpi, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 6740 95,20 kr
0,10 kr/dpi
Logitech M220 Silent, USB nano-adapter, 1000 dpi - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 4260 167,20 kr
0,17 kr/dpi
Logitech Wireless Mouse M280, 1000 dpi - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
1 000dpi
Art.nr: 2835 215,20 kr
0,22 kr/dpi
Logitech BRIO, 4k/UHD-video, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
Art.nr: 2692
1 599,20 kr
Logitech HD WebCam C270, 720p, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 2044
199,20 kr
Logitech Webcam C925e, 1080p, H.264
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 2046
519,20 kr
Jabra Evolve 20 MS Mono, volymkontroll, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 9123
359,20 kr
Lenovo Legion H300, 3,5mm
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 47516
879,20 kr
32 GB DDR5 5600MHz PC44800 UDIMM Desktop 288-pin 1,1v Crucial
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
32GB
Art.nr: 15385 3 800 kr
118,75 kr/GB
Dell Emc Dell Pro 27 Plus Monitor - P272 P2725h 27in Wled 1920 X 1080 16:
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
27tum
Art.nr: 54983 1 759,20 kr
65,16 kr/tum
dh DATORN Serienummer:
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
Art.nr: 13789
0 kr
26 TB HC590 302MB/s 7200rpm 512MB cache 32dB 8,4W Server SATA 512e/4kn 3,5tum WD Ultrastar
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
26 000GB
Art.nr: 50095 5 992 kr
0,23 kr/GB
Lenovo ThinkPad USB-C Wired Compact Mouse
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
2 400dpi
Art.nr: 55740 207,20 kr
0,09 kr/dpi




