AC-adapter Asus 180W 20V 3P 6PHI, se lista för passande modeller
ASUS 0A001-00263400
180 W
Art.nr: 5451
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
759,20 kr
4,22 kr / W
| Egenskaper | |
|---|---|
| Uteffekt | 180 W |
| Utgångsspänning | 20 V |
| Kompatibilitet | GU502DU |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | ASUS |
| SKU | 0A001-00263400 |
| Produktlänk | https://www.zandparts.com/en/asus-0a001-00263400 |
