AC-adapter Asus 45W, 19V, 3P (4PHI), utan strömkabel, se lista för kompatibla modeller
ASUS 0A001-01102300
45 W
Art.nr: 5442
Beställningsvara (ber. 2026-04-14)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
319,20 kr
7,09 kr / W
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | ASUS |
| Uteffekt | 45 W |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Kompatibilitet | Asus Notebook B Series BR1100CKA, Asus Notebook B Series BR1100FKA, Asus Notebook P Series P1412CEA, Asus Notebook P Series P1512CEA, Asus Notebook T Series TP1400KA, Asus Notebook T Series TP1401KA, Asus Notebook T Series TP412FA, Asus Notebook X Series X409DA, Asus Notebook X Series X415EA, Asus Notebook X Series X415FA, Asus Notebook X Series X513IA, Asus Notebook X Series X515DA, Asus Notebook X Series X515EA, Asus Notebook X Series X515FA, Asus Notebook X Series X515JA, Asus Notebook X Series X515UA |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | ASUS |
| SKU | 0A001-01102300 |
| Produktlänk | https://www.zandparts.com/en/asus-0a001-01102300 |
Strömkabel 3-pin till bärbara, 1m - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager (ber. 2026-04-21)
{$antal} {$enhet} i butikslager
1meter
Art.nr: 2107 47,20 kr
47,20 kr/meter
Strömkabel 3-pin till bärbara, 3m - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
3meter
Art.nr: 16601 79,20 kr
26,40 kr/meter
Strömkabel 3-pin till bärbara, 5m - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
5meter
Art.nr: 2810 135,20 kr
27,04 kr/meter
Strömkabel 3-pin till bärbara, rak-rak, 2m - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
2meter
Art.nr: 16593 71,20 kr
35,60 kr/meter
Strömkabel 3-pin till bärbara, vinklad CEE, rak IEC C5, 2m - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-07)
2meter
Art.nr: 2812 79,20 kr
39,60 kr/meter
