32 GB DDR5-7600 Kingston FURY Renegade White CL38, XMP - Vit/Silver
Kingston KF576C38RWK2-32
32 GB
Art.nr: 54397
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
5 432 kr
169,75 kr / GB
| Egenskaper | |
|---|---|
| Internminne | 32 GB |
| Typ av internminne | DDR5 |
| Dataöverföringshastighet | 7600 MT/s |
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Nej |
| CAS-latens | 38 |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 2 x 16 GB |
| Minnesspänning | 1.45 V |
| Minnets formfaktor | 288-pin DIMM |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Intels minnesprofil Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Miljökrav | |
|---|---|
| Temperatur vid drift | 0 - 85 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -55 - 100 ° C |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Kingston |
| SKU | KF576C38RWK2-32 |
Asus PRIME Z890-P WIFI, Intel LGA1851, ATX, 4xPCI Express, 4xDDR5, 4xM.2 + SATA3 RAID, HDMI/DP, USB-C, 2.5Gbe LAN, WiFi 7, Bluetooth 5.4, Aura Sync RGB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 48189
2 232 kr
S1851 X14SAV-LVDS 2SODDR5-ECC 2x2,5GLAN NVMe SATA3 PCIe5-x16 USB-C/3USB3/DP/HDMI/LVDS ITX Intel
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara
Art.nr: 56822
4 536 kr
