Targus VersaVu Bluetooth Keyboard Case till iPad Pro 11-tum M4, roterande, pennhållare - Svart
Targus THZ988NO
Art.nr: 54183
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
959,20 kr
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Kompatibla modeller | iPad Pro 11-inch (M4) |
| Material | Termoplastisk uretan (TPU) |
| Bakgrundsbelysning | Ja |
| Pennhållare | Ja |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 22,2 mm |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 256 mm |
| Vikt | 640 g |
| Tangentbord | |
|---|---|
| Pekredskap | Styrplatta |
| Tangentbordsspråk | Dansk, Finsk, Norsk, Svensk |
| Justerbar bakgrundsbelysning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Kabel inkluderad | USB Type-C |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Targus |
| SKU | THZ988NO |
Apple iPad Pro 11-tum M4 Wi-Fi + Cellular 2 TB med Standardglas - Silver
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-10)
Art.nr: 48284
24 152 kr
Apple iPad Pro 11-tum M4 Wi-Fi + Cellular 256 GB med Standardglas - Silver
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
Art.nr: 18725
11 432 kr
Apple iPad Pro 11-tum M4 Wi-Fi 1 TB med Standardglas - Silver
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
Art.nr: 18746
16 552 kr
Apple iPad Pro 11-tum M4 Wi-Fi 2 TB med Standardglas - Silver
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-16)
Art.nr: 18762
19 912 kr
Apple iPad Pro 11-tum M4 Wi-Fi 256 GB med Standardglas - Rymdsvart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
Art.nr: 18756
9 592 kr
Apple iPad Pro 11-tum M4 Wi-Fi 512 GB med Standardglas - Rymdsvart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-16)
Art.nr: 18743
14 312 kr
Apple iPad Pro 11-tum M4 Wi-Fi 512 GB med Standardglas - Silver
{$antal} {$enhet} i fjärrlager (ber. 2026-04-16)
Beställningsvara (ber. 2026-04-16)
Art.nr: 18741
11 672 kr






