Lenovo Chromebox Micro 83F9, Intel Celeron N4500, 8 GB, 32 GB eMMC, WiFi 6, Bluetooth 5.1, GigaLAN, Chrome OS
Lenovo 83F9000GNS
Art.nr: 53793
Beställningsvara (ber. 2026-04-16)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
3 752 kr
| Processor | |
|---|---|
| Processorkärnor | 2 |
| Tillverkare | Intel |
| Processorfamilj | Intel Celeron N |
| Processor | N4500 |
| Processorfrekvens | 1,1 GHz |
| Processortrådar | 2 |
| Processorns cache | 4 MB |
| Processorboostfrekvens | 2,8 GHz |
| Processorns cachetyp | Smart Cache |
| Grafiken | |
|---|---|
| Integrerad grafik modell | Intel UHD Graphics |
| Diskret grafikkort | Nej |
| Diskret grafikkortsmodell | Ej tillgänglig |
| Lagringsmedia | |
|---|---|
| Total lagringskapacitet | 32 GB |
| Lagringsmedia | eMMC |
| Inbyggd kortläsare | Nej |
| Minne | |
|---|---|
| Internminne | 8 GB |
| Minne klockhastighet | 4266 MHz |
| Typ av internminne | LPDDR4x-SDRAM |
| Maximalt internminne | 8 GB |
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ C-portar | 2 |
| Antal HDMI | 1 |
| Antal LAN (RJ-45) | 1 |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| HDMI-version | 1.4b |
| Design | |
|---|---|
| Chassityp | Micro PC |
| Produktens färg | Svart |
| Optisk lagring | |
|---|---|
| Optisk enhetstyp | Nej |
| Programvara | |
|---|---|
| Installerat operativsystem | ChromeOS |
| Nätverk | |
|---|---|
| Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth | Ja |
| WLAN-kontrollens modell | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prestanda | |
|---|---|
| Moderkortets chipset | Intel SoC |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 163 mm |
| Djup | 19,7 mm |
| Höjd | 79 mm |
| Vikt | 350 g |
| Miljökrav | |
|---|---|
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 5 - 43 ° C |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Tangentbord inkluderat | Nej |
| Mus inkluderad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Lenovo |
| SKU | 83F9000GNS |
Logitech B110 Silent, 1000 dpi, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 6740 95,20 kr
0,10 kr/dpi
Logitech M220 Silent, USB nano-adapter, 1000 dpi - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 4260 167,20 kr
0,17 kr/dpi
Logitech Wireless Mouse M280, 1000 dpi - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
1 000dpi
Art.nr: 2835 215,20 kr
0,22 kr/dpi
Logitech BRIO, 4k/UHD-video, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
Art.nr: 2692
1 599,20 kr
Logitech HD WebCam C270, 720p, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 2044
199,20 kr
Logitech Webcam C925e, 1080p, H.264
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 2046
519,20 kr
Jabra Evolve 20 MS Mono, volymkontroll, USB
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
Art.nr: 9123
359,20 kr
32 GB DDR5 5600MHz PC44800 UDIMM Desktop 288-pin 1,1v Crucial
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
32GB
Art.nr: 15385 3 800 kr
118,75 kr/GB
Dell Emc Dell Pro 27 Plus Monitor - P272 P2725h 27in Wled 1920 X 1080 16:
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
27tum
Art.nr: 54983 1 759,20 kr
65,16 kr/tum
dh DATORN Serienummer:
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
Art.nr: 13789
0 kr
26 TB HC590 302MB/s 7200rpm 512MB cache 32dB 8,4W Server SATA 512e/4kn 3,5tum WD Ultrastar
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
{$antal} {$enhet} i butikslager
26 000GB
Art.nr: 50095 5 992 kr
0,23 kr/GB
Lenovo ThinkPad USB-C Wired Compact Mouse
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
2 400dpi
Art.nr: 55740 207,20 kr
0,09 kr/dpi





