Lenovo Essential Wired Combo, tangentbord + optisk mus, USB, nordiskt - Svart
Lenovo 4X31R64446
Art.nr: 53648
Beställningsvara (ber. 2026-04-08)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
359,20 kr
| Tangentbord | |
|---|---|
| Ändamål | Universal |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Gränssnitt | USB |
| Tangentbordsspråk | Nordiska språk |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Ergonomi | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,8 m |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Tangentbord (BxDxH) | 424 x 146 x 20 mm |
| Tangentbord vikt | 570 g |
| Mus | |
|---|---|
| Mus inkluderad | Ja |
| Antal knappar | 3 |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Muskabel, längd | 1,8 m |
| Rörelseupplösning | 1600 DPI |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Lenovo |
| SKU | 4X31R64446 |


